ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ

Нема Фото

Коли ваш автомобіль потребує обслуговування або ремонту, необхідно використовувати тільки оригінальні комплектуючі INFINITI. Створені з бездоганною точністю за найвищими сучасними стандартами INFINITI, наші деталі гарантують вам бездоганну функціональність вашого автомобіля, комфорт та безпеку на довгі роки.

ПЕРЕВАГИ ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПЧАСТИН
Нема Фото
Гальмівні колодки
Безпека завдяки короткому гальмівному шляху. В екстрених випадках необхідно швидко зупинити автомобіль. Оригінальні гальмівні колодки INFINITI з бездоганною точністю підходять для гальмівних дисків та систем безпеки у вашому автомобілі, таких як ABS або ESP.
Нема Фото
Акумулятор
Надійний старт. Оригінальні батареї в акумуляторах INFINITI пропонують оптимальні характеристики холодного старту, що гарантує впевнений запуск в широкому діапазоні температур і тривалий термін експлуатації.
Нема Фото
Салонний фільтр (системи вентиляції та кондиціонування)
Свіже повітря. Поєднання виняткової якості, тривалого терміну експлуатації та привабливої ціни. За допомогою дрібнопористою шару нановолокон зі спеціальною антиалергенного просоченням, оригінальні салонні фільтри   INFINITI забезпечують надійну захист від пилку, дрібних частинок пилу і вихлопних газів, які можуть завдати шкоди вашому здоров'ю. Це особливо важливо для людей з алергією і дітей.
Нема Фото
Повітряний фільтр двигуна
Оптимальна потужність двигуна при низькому споживанні палива. Чисте повітря дозволяє вашому двигуну особливо ефективно і економічно працювати. Оригінальні повітряні фільтри INFINITI - це оптимальне поєднання високої міцності, мінімального повітряного опору і відмінною фільтраційної здатності, що не дозволяє частинкам грязі і пилу проникнути в камеру згоряння.
Нема Фото
Щітки склоочисника
Бездоганний огляд в будь-яку погоду. Найважливіший елемент безпеки - оригінальні щітки склоочисника INFINITI, які гарантують водієві відмінну видимість в будь-яку погоду і забезпечують високу якість очищення завдяки оптимальному поєднанню еластичності і довговічності матеріалів.
Нема Фото
Масляний фільтр
Ваш двигун прослужить довше. З чистою олією ваш двигун працює як добре налагоджена машина. Оригінальні масляні фільтри INFINITI мають велику фільтруючу здатність, що забезпечує надійний захист та очищення масляного контуру.
Нема Фото
Диски гальмівні
Кожен сантиметр гальмівного шляху має велике значення. У разі надзвичайної ситуації при гальмуванні до повної зупинки важливий кожен сантиметр. Оригінальні гальмівні диски INFINITI були спеціально розроблені для вашого автомобіля, що гарантує безпеку, надійне гальмування і короткий гальмівний шлях навіть при граничних гальмують навантаженнях.
Нема Фото
Прилади світлового освітлення (фари і ліхтарі)
Чудова освітленість із кращою світловіддачею. Умови недостатньої видимість у темний час доби може призвести до небезпечної ситуації. Оригінальні прилади світлового освітлення INFINITI забезпечують оптимальну видимість у будь-який час дня та ночі.
Нема Фото
Кузовні деталі
Ваш INFINITI залишається колишнім навіть після аварії. Про аварію, що відбулася можна швидко забути: оригінальні кузовні деталі INFINITI мають точні заводські розміри, а також антикорозійний захист, що забезпечує ідеальну сумісність кузовних елементів і не вимагає додаткового часу для їх монтажу.
Нема Фото
Підвіска і рульове управління
Безпека і комфорт навіть на поганих дорогах. Насолоджуйтесь комфортом і безпекою на найвищому рівні, навіть на поганих дорогах: оригінальні деталі INFINITI виконані з високоякісних матеріалів з застосуванням передових технологій виробництва, що робить управління вашим автомобілем ще більш легким, комфортним і безпечним в будь-яких ситуаціях.
Автомобілі в наявності
Тест-драйв
Запис на сервіс
QX50
QX50
QX55
QX60
QX80

QX50
QX50
QX55
QX60
QX80
Ваша кредитна програма
  • 38 197 ₴
    В місяць
Класичний кредит
Виберіть параметри кредиту
Аванс
Термін Кредиту
Попередній розрахунок кредиту
Класичний кредит
Ціна автомобіля
Аванс
Термін Кредиту
Ставка по программе 
Ставка по программе 
Кредитная ставка по программе Infiniti Finance - это расчетная величина, которая достигается за счет предоставления клиенту специальной цены. В результате расходы клиента будут такими же, как если бы клиент взял кредит по указанной ставке годовых в ₴лях на приобретение автомобиля по рекомендованной розничной цене, действительной на дату приобретения автомобиля.
13,0 %
Ежемесячный платеж 
38 197 ₴
Сумма кредита 
1 678 747 ₴
Юридическая информация
Вы можете получить кредит по программе Infiniti Finance для приобретения автомобиля Infiniti на следующих условиях: максимальный срок кредита – 36 месяцев, первоначальный взнос – 60% от стоимости автомобиля, максимальная сумма кредита – 2 600 000 грн., процентная ставка – от 0,01% годовых, одноразовая комиссия банка за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита, комиссия за операции в Государственном реестре обременений движимого имущества – 750 грн. Реальная процентная ставка составляет от 13,52 % годовых (рассчитана исходя из срока кредитования 36 месяца по процентной ставке 0,01% годовых, первый взнос – 60% от стоимости авто, аннуитетный график погашения, страхование КАСКО – 5,83%, одноразовая комиссия за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита). Фактическое значение реальной годовой процентной ставки по кредиту будет зависеть от индивидуальных условий кредитования (суммы кредита, срока, специальных условий по продукту и т.д.). Кредит предоставляется в отделениях Банка по всей территории Украины, за исключением временно оккупированной территории АР Крым и зоны проведения военной операции под руководством Объединенных сил. Банк оставляет за собой право изменять условия кредитования. Подробные условия кредитования узнайте на сайте www.credit– agricole.ua или по телефону: 0800305555 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные, с мобильных телефонов – согласно тарифам операторов связи). Кредитует АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Лицензия НБУ №99 от 12.10.2011. Регистрационный №149 в Государственном реестре банков. Заказчиком рекламы кредитных услуг является АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Предложение действует на постоянной основе.