ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами

История бренда

НАША ІСТОРІЯ

Більше 30 років тому ми вирішили створити новий автомобільний бренд преміум-класу, який буде представляти собою ідеальний баланс сили, динаміки і елегантності. Протягом десятиліть ми прагнули перевершити ваші очікування і постійно вдосконалювали як наші автомобілі, так і сервісне обслуговування, завжди зберігаючи вірність нашим початковим принципам.

1980

ПЕРШІ КРОКИ

INFINITI Q45 - перший в світі серійний автомобіль з гідравлічною активною підвіскою.

1985: ЧАС КИНУТИ ВИКЛИК
Компанія Nissan прийняла рішення кинути виклик американським і європейським автомобільним брендам преміум-класу і відкрити новий підрозділ в компанії, щоб створювати не просто високотехнологічні автомобілі преміум-класу, а справжні витвори автомобільного мистецтва. Так з'явився бренд INFINITI. емблема INFINITI, що зображає дорогу, що йде в нескінченність, - символ прагнення до досконалості, постійного руху вперед та інновацій.
1989: ПЕРШИЙ ЗАПУСК
INFINITI запускає в Сполучених Штатах 51 дилерський центр і виводить на ринок дві моделі: повнорозмірний седан INFINITI Q45 і спортивне купе INFINITI M30. Завдяки своїй дебютній «Програмі привілейованого обслуговування» компанія INFINITI швидко завойовує визнання і стає лідером за якістю клієнтського сервісу.
1990

ЕВОЛЮЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

INFINITI представляє седан INFINITI J30 як абсолютно нову концепцію розкоші - яскравий дизайн, підвищений рівень комфорту і динамічних показників.

1991: ПОВНІСТЮ АДАПТИВНА ПОДВЕСКА FAS
Повністю адаптивна підвіска FAS допомогла зробити подорожі для власників INFINITI приємніше і спокійніше, абсолютно змінивши уявлення про водіння. В відміну від своїх сучасників FAS не тільки активно придушувала небажані вібрації кузова, але і робила рух більш безтурботним, дозволяючи водієві та пасажирам буквально «Парити» над дорогою. В результаті - чудовий комфорт, впевненість і безпеку в будь-яких дорожніх умовах.
1995: Додати INFINITI ПРЕДСТАВЛЯЄ ДВИГУН VQ
Інженери INFINITI розробили нове сімейство двигунів V6: серію VQ. Завдяки оптимальному балансу потужності, крутного моменту і витрати палива двигуни VQ входили в топ-10 кращих двигунів за версією журналу Ward's Auto на протягом 14 років. Мотори серії VQ стали попередниками бітурбований двигуна V6, запущеного у виробництво в 2015 році. Це найлегший, екологічний і досконалий двигун V6 в історії INFINITI.
2000

НОВІ СТАНДАРТИ

INFINITI FX - це перший кросовер INFINITI. Він являє собою поєднання розкоші і динаміки з якостями внедорожніка.Ето перший в світі серійний автомобіль, оснащений системою попередження про вихід зі смуги руху.

2001: ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ
Відстежуючи дорожню розмітку, система попередження про вихід зі смуги руху (LDW) допомагає водієві триматися обраної дорожньої смуги, не допускаючи неконтрольований виїзд за її межі. система LDW - це інноваційне додаток до зростаючого арсеналу технологій безпеки INFINITI.
2007: ПЕРШІ В ЗАСТОСУВАННІ ІННОВАЦІЙ
Після успіху інноваційної системи попередження про вихід з смуги руху (LDW), була розроблена система запобігання виходу зі смуги (LDP). Крім попередження система може автоматично стабілізувати траєкторію руху, якщо автомобіль буде зміщуватися щодо ліній дорожньої розмітки на сусідню смугу, м'яко застосовуючи гальмування, щоб полегшити вам повернення в початкове положення.
2008

INFINITI прибуває в ЄВРОПУ

Після 23-х років успіху в Америці INFINITI виходить на європейський ринок, відкриваючи 30 дилерських центрів в великих містах Європи.

2010

СИЛА ДРАЙВУ

Більш десятиліття розробок передових технологій привели до створення INFINITI Q50.

2011: ВЗАЄМОВИГІДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО
Історія INFINITI в гонках F1 ™ бере свій початок з партнерства з командою Red Bull Racing в 2011 році. Через два роки компанія стає титульним спонсором команди. У 2016 році, грунтуючись на багаторічному досвіді, INFINITI здійснює новий логічний крок в своєму розвитку - починає технічне співробітництво з Renault Sport Formula One ™ Team, розраховане на п'ять років.
2012:ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ
INFINITI предтавляет першу в світі технологію: cистему запобігання наїзду на перешкоди при русі заднім ходом (BCI). система попереджає водія про наближення автомобілях або знаходяться позаду перешкоди, коли водій виїжджає заднім ходом з місця парковки. Якщо небезпека неминуча, система попереджає вас звуковим і візуальним сигналом і задіє гальма.
2014: ІННОВАЦІЙНА рульового управління
Система прямого адаптивного рульового управління Direct Adaptive Steering ™ (DAS) - це перша в світі технологія, що дозволяє вам керувати автомобілем на безпрецедентний рівень цифрових технологій нового покоління. Водій відчуває себе за кермом набагато впевненіше і повільніше втомлюється завдяки отсутствую неприємною віддачі і вібрацій. Технологія DAS на сьогоднішній день унікальна і є прикладом для майбутніх розробок в цьому напрямку.
2014: РОБОТА МРІЇ
INFINITI запускає глобальний освітній проект - Інженерну академію INFINITI, яка надала молодим талановитим інженерам світу унікальну можливість розкрити свій потенціал, прийнявши участь як в розробках серійної продукції INFINITI, так і в гоночних проектах F1 ™.
2016 бітурбірованним ДВИГУН V6
Легкий і компактний бітурбірованний двигун V6 об'ємом 3,0 л. - самий технологічний і сучасний V6 за всю історію компанії: приемистий, економічний і потужний. Двигуни V6 з попереднього сімейства VQ встановлювалися на автомобілі INFINITI з 1994 року і входили в топ-10 кращих двигунів за версією журналу Ward Auto 14 років поспіль. Цього року новий 3,0-літровий бітурбований двигун V6 знову увійшов в топ-10 кращих двигунів за версією Wards. Першим серійним автомобілем з двигуном V6 став оновлений седан INFINITI Q50.
2017 НОВИЙ СЕРІЙНИЙ ДВИГУН VC-TURBO
INFINITI VC-TURBO - двигун зі змінним коефіцієнтом стиснення. перший в світі. Він здатний трансформуватися в залежності від ситуації для оптимізації потужності і ефективності. Через більш 20-ти років науково-технічної роботи він став великим технологічним проривом, а технологія VC-TURBO в цілому відкрила нову главу в історії двигунів внутрішнього згоряння. За свою екологічність двигун отримав нагороду Grand Austrian Automobile Award від Автомобільної та велосипедної асоціації Австрії (ARBÖ) в категорії «Навколишнє середовище» і визнаний зразком паливної ефективності для двигунів внутрішнього згоряння.
ВСЕ МОДЕЛИ INFINITI ТЕХНОЛОГИИ INFINITI
Автомобілі в наявності
Тест-драйв
Запис на сервіс
QX50
QX50
QX55
QX60
QX80

QX50
QX50
QX55
QX60
QX80
Ваша кредитна програма
  • 38 197 ₴
    В місяць
Класичний кредит
Виберіть параметри кредиту
Аванс
Термін Кредиту
Попередній розрахунок кредиту
Класичний кредит
Ціна автомобіля
Аванс
Термін Кредиту
Ставка по программе 
Ставка по программе 
Кредитная ставка по программе Infiniti Finance - это расчетная величина, которая достигается за счет предоставления клиенту специальной цены. В результате расходы клиента будут такими же, как если бы клиент взял кредит по указанной ставке годовых в ₴лях на приобретение автомобиля по рекомендованной розничной цене, действительной на дату приобретения автомобиля.
13,0 %
Ежемесячный платеж 
38 197 ₴
Сумма кредита 
1 678 747 ₴
Юридическая информация
Вы можете получить кредит по программе Infiniti Finance для приобретения автомобиля Infiniti на следующих условиях: максимальный срок кредита – 36 месяцев, первоначальный взнос – 60% от стоимости автомобиля, максимальная сумма кредита – 2 600 000 грн., процентная ставка – от 0,01% годовых, одноразовая комиссия банка за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита, комиссия за операции в Государственном реестре обременений движимого имущества – 750 грн. Реальная процентная ставка составляет от 13,52 % годовых (рассчитана исходя из срока кредитования 36 месяца по процентной ставке 0,01% годовых, первый взнос – 60% от стоимости авто, аннуитетный график погашения, страхование КАСКО – 5,83%, одноразовая комиссия за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита). Фактическое значение реальной годовой процентной ставки по кредиту будет зависеть от индивидуальных условий кредитования (суммы кредита, срока, специальных условий по продукту и т.д.). Кредит предоставляется в отделениях Банка по всей территории Украины, за исключением временно оккупированной территории АР Крым и зоны проведения военной операции под руководством Объединенных сил. Банк оставляет за собой право изменять условия кредитования. Подробные условия кредитования узнайте на сайте www.credit– agricole.ua или по телефону: 0800305555 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные, с мобильных телефонов – согласно тарифам операторов связи). Кредитует АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Лицензия НБУ №99 от 12.10.2011. Регистрационный №149 в Государственном реестре банков. Заказчиком рекламы кредитных услуг является АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Предложение действует на постоянной основе.