ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами
QX80

Аксесуари Infiniti QX80

QX80
Ціна від
3 217 200₴

ЕКСТЕР'ЄР

ПОПЕРЕЧИНИ РЕЙЛІНГІВ
Спеціально розроблена система, яка ідеально підходить до форми даху і зменшує шум від зустрічного вітру. Вона кріпиться за допомогою надійних кріплень на рейлінга. Вантажопідйомність: 75 кг.
ДЕФЛЕКТОРИ ДВЕРЕЙ
Дефлектори дверей надають закінчений вигляд і захистять вас від зустрічного вітру і крапель дощу.

БАГАЖНИК

МЯГКИЙ КИЛИМОК ДЛЯ БАГАЖНИКА
Надає багажнику охайний вигляд, захищає від бруду. це довговічний щільний килимок з скручених нейлонових ниток з окантовкою з нейлону. Нижня сторона покрита нековзною вологостійкої вулканізованої гумою.
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ КИЛИМОК ДЛЯ БАГАЖНИКА
Високий борт і спеціальні виступи поліуретанового піддону дозволяють підтримувати порядок в багажнику. Піддон легко встановлюється, виймається і миється.
ПЛАСТИКОВИЙ ПІДДОН У багажник
Високий борт і спеціальні виступи пластикового піддону дозволяють підтримувати порядок в багажнику. Піддон легко встановлюється, виймається й миється.
ЗАХИСНА Сітка ДЛЯ БАГАЖНИКА
Завдяки захисній сітці в вашому багажнику завжди порядок і дрібні предмети завжди лежать на місцях. Захисна сітка кріпиться в багажнику за допомогою гаків.

БЕЗПЕКА

ГАЙКИ-СЕКРЕТКИ
Засіб захисту коліс від крадіжки. Комплект для кріплення коліс складається з чотирьох секреток і однієї спеціальної секретної насадки. виготовлені з хромованою і нікельованої сталі для кращого захисту від корозії і підвищення зносостійкості. Встановлюються просто і швидко.

інтер'єр

ГУМОВІ КИЛИМКИ
Ексклюзивне гумове покриття з глибоким візерунком захищає підлогу з килимовим покриттям від вологи. Легко миється, витримує високий тиск.
велюрові килимки

Чотири ексклюзивних велюрових килимка з високоякісного матеріалу. килимки представлені у всіх кольорах внутрішнього оздоблення салону.

ПОЛІУРЕТАНОВІ КИЛИМКИ
Ексклюзивне поліуретанове покриття з глибоким візерунком захищає підлогу з килимовим покриттям від вологи. Легко миється, витримує високий тиск.
НАКЛАДКИ НА ПОРОГИ З ПІДСВІЧУВАННЯМ

Накладки на пороги передніх дверей з унікальною системою підсвічування, розробленої спеціально для автомобілів INFINITI, забезпечують додатковий захист кузова, комфорт при посадці і є стильним елементом інтер'єру.

ІНШІ

Тягово-зчіпний пристрій

Знімне тягово-зчіпний пристрій вантажопідйомністю до 3 тонн.

ПРОВОДКА на тягово-зчіпний пристрій

Набір додаткової проводки з 13 -штирьковим роз'ємом.

Механічний протиугонний ЗАМОК КПП
Механічний замок блокує рухомі частини коробки або важіль перемикання передач за допомогою масивної металевої конструкції і є додатковим захистом від угону.
ПЕРЕДПУСКОВИЙ ПІДІГРІВАЧ

Передпусковий підігрівач, забезпечує бездоганний запуск двигуна, прогрів салону, відсутність криги на вікнах в холодну пору року. сукупність цих характеристик допомагає заощадити час і отримати більший комфорт від безпечного управління вашим INFINITI.

ПОЧНІТЬ ВАШУ ПОДОРОЖ

Автомобілі в наявності
Тест-драйв
Запис на сервіс
QX50
QX50
QX55
QX60
QX80

QX50
QX50
QX55
QX60
QX80
Ваша кредитна програма
  • 38 197 ₴
    В місяць
Класичний кредит
Виберіть параметри кредиту
Аванс
Термін Кредиту
Попередній розрахунок кредиту
Класичний кредит
Ціна автомобіля
Аванс
Термін Кредиту
Ставка по программе 
Ставка по программе 
Кредитная ставка по программе Infiniti Finance - это расчетная величина, которая достигается за счет предоставления клиенту специальной цены. В результате расходы клиента будут такими же, как если бы клиент взял кредит по указанной ставке годовых в ₴лях на приобретение автомобиля по рекомендованной розничной цене, действительной на дату приобретения автомобиля.
13,0 %
Ежемесячный платеж 
38 197 ₴
Сумма кредита 
1 678 747 ₴
Юридическая информация
Вы можете получить кредит по программе Infiniti Finance для приобретения автомобиля Infiniti на следующих условиях: максимальный срок кредита – 36 месяцев, первоначальный взнос – 60% от стоимости автомобиля, максимальная сумма кредита – 2 600 000 грн., процентная ставка – от 0,01% годовых, одноразовая комиссия банка за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита, комиссия за операции в Государственном реестре обременений движимого имущества – 750 грн. Реальная процентная ставка составляет от 13,52 % годовых (рассчитана исходя из срока кредитования 36 месяца по процентной ставке 0,01% годовых, первый взнос – 60% от стоимости авто, аннуитетный график погашения, страхование КАСКО – 5,83%, одноразовая комиссия за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита). Фактическое значение реальной годовой процентной ставки по кредиту будет зависеть от индивидуальных условий кредитования (суммы кредита, срока, специальных условий по продукту и т.д.). Кредит предоставляется в отделениях Банка по всей территории Украины, за исключением временно оккупированной территории АР Крым и зоны проведения военной операции под руководством Объединенных сил. Банк оставляет за собой право изменять условия кредитования. Подробные условия кредитования узнайте на сайте www.credit– agricole.ua или по телефону: 0800305555 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные, с мобильных телефонов – согласно тарифам операторов связи). Кредитует АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Лицензия НБУ №99 от 12.10.2011. Регистрационный №149 в Государственном реестре банков. Заказчиком рекламы кредитных услуг является АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Предложение действует на постоянной основе.