ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами
QX80

Дизайн Infiniti QX80

QX80
Ціна від
3 217 200₴
інтер'єр

Інтер'єр нового INFINITI QX80 - це сукупність комфорту і преміальної обробки. Поєднуючи в собі технологічні інновації та преміальну розкіш INFINITI QX80 назавжди стане проявом вашого статусу.

ГІДНИЙ ВАШОГО СТАТУСУ

Ми продумали всі деталі, щоб ви відчували себе комфортно в INFINITI QX80.
Сидіння водія з електрорегулюванням в 10-ти напрямках і функцією запам'ятовування налаштувань і сидіння переднього пасажира з електрорегулюванням в 8-ми напрямках роблять перебування за кермом QX80 незабутнім.

АБСОЛЮТНИЙ КОМФОРТ ДЛЯ ВСІХ

Ви можете відправитися в подорож всією сім'єю або компанією: на просторих сидіннях з комфортом розмістяться до восьми чоловік. Для ваших пасажирів забезпечено максимальну зручність в поїздці, адже QX80 володіє одним з найбільш просторих салонів у своєму класі.

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ПРОСТІР

Передні сидіння з функцією клімат-контролю і сидіння другого ряду з підігрівом створять для вас відчуття затишку незалежно від погоди за вікном.

ЕСТЕТИКА В ІНТЕР'ЄРІ

Салон INFINITI QX80 вишуканий і бездоганний як ніколи раніше. Глибокі і багаті кольору кузова перегукуються із загальним стилем інтер'єру, а простежка, прострочки і окантовка сидінь привносять в інтер'єр відчуття гармонійної розкоші. Унікальна технологія брудовідштовхуючого покриття шкіряною обробки салону забезпечує неперевершену чистоту і досконалість кожної деталі.

ЕКСТЕР'ЄР

Відточені лінії кузова INFINITI QX80 створюють значний вигляд чистої мощі і абсолютного дизайну.

СПОРТИВНЕ ДОДАВАННЯ

Ідеальне поєднання сили і вишуканості, виражене в агресивному передній частині і витончених, але м'язистих лініях кузова, викликає захоплення.

АКЦЕНТ НА ДЕТАЛЯХ

Значні легкосплавні диски діаметром 22 дюйми не просто забезпечують INFINITI QX80 атлетичні пропорції, вони роблять автомобіль ще більш чуйним і прийомистим.
Полегшена конструкція дисків знижує неподрессорную масу і робить хід підвіски більш плавним.

ПРЯМІ І стрімкі ФОРМИ силуету

Безпомилково впізнаваний дизайн INFINITI знайшов відображення в формі решітки радіатора.
Плавно вигнута нижня линяючи дзеркально повторює верхню, надаючи передній частині автомобіля характерний зовнішній вигляд.

ЗАВЖДИ В ЦЕНТРІ УВАГИ

Якість фарбування кузова INFINITI QX80 строго контролюється. Який би колір ви не вибрали, ви отримуєте досконале покриття з яскравим чистим блиском, що привертає увагу.

ДЕТАЛІ ВИЗНАЧАЮТЬ СУТЬ
АГРЕСИВНА РЕШІТКА РАДІАТОРА
СВІТОДІОДНІ ФАРИ З ХАРАКТЕРНИМ ДІЗАНОМ
ПОЧУТТЯ СТИЛЮ
СТРІМКИЙ СИЛУЕТ
ІДЕАЛЬНИЙ ОГЛЯД
ПОЧНІТЬ ВАШУ ПОДОРОЖ
Автомобілі в наявності
Тест-драйв
Запис на сервіс
QX50
QX50
QX55
QX60
QX80

QX50
QX50
QX55
QX60
QX80
Ваша кредитна програма
  • 38 197 ₴
    В місяць
Класичний кредит
Виберіть параметри кредиту
Аванс
Термін Кредиту
Попередній розрахунок кредиту
Класичний кредит
Ціна автомобіля
Аванс
Термін Кредиту
Ставка по программе 
Ставка по программе 
Кредитная ставка по программе Infiniti Finance - это расчетная величина, которая достигается за счет предоставления клиенту специальной цены. В результате расходы клиента будут такими же, как если бы клиент взял кредит по указанной ставке годовых в ₴лях на приобретение автомобиля по рекомендованной розничной цене, действительной на дату приобретения автомобиля.
13,0 %
Ежемесячный платеж 
38 197 ₴
Сумма кредита 
1 678 747 ₴
Юридическая информация
Вы можете получить кредит по программе Infiniti Finance для приобретения автомобиля Infiniti на следующих условиях: максимальный срок кредита – 36 месяцев, первоначальный взнос – 60% от стоимости автомобиля, максимальная сумма кредита – 2 600 000 грн., процентная ставка – от 0,01% годовых, одноразовая комиссия банка за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита, комиссия за операции в Государственном реестре обременений движимого имущества – 750 грн. Реальная процентная ставка составляет от 13,52 % годовых (рассчитана исходя из срока кредитования 36 месяца по процентной ставке 0,01% годовых, первый взнос – 60% от стоимости авто, аннуитетный график погашения, страхование КАСКО – 5,83%, одноразовая комиссия за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита). Фактическое значение реальной годовой процентной ставки по кредиту будет зависеть от индивидуальных условий кредитования (суммы кредита, срока, специальных условий по продукту и т.д.). Кредит предоставляется в отделениях Банка по всей территории Украины, за исключением временно оккупированной территории АР Крым и зоны проведения военной операции под руководством Объединенных сил. Банк оставляет за собой право изменять условия кредитования. Подробные условия кредитования узнайте на сайте www.credit– agricole.ua или по телефону: 0800305555 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные, с мобильных телефонов – согласно тарифам операторов связи). Кредитует АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Лицензия НБУ №99 от 12.10.2011. Регистрационный №149 в Государственном реестре банков. Заказчиком рекламы кредитных услуг является АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Предложение действует на постоянной основе.