ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами
QX55

Безпека Infiniti QX55

QX55
Ціна від
1 986 300₴

АБСОЛЮТНО НОВИЙ INFINITI QX55

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ

Впевнене водіння в будь-якій ситуації.

МАКСИМАЛЬНАЯ БЕЗПЕКА

ТЕХНОЛОГІЇ АКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ DRIVE ASSIST

Унікальна комбінація новітніх технологій активної і пасивної безпеки дозволяє вчасно попередити водія і відреагувати на ситуацію.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ В СВОЇЙ СМУЗІ
Система попередження про вихід зі смуги руху відстежує незапланований виїзд автомобіля за межі лінії розмітки і повідомляє про це водієві. Далі система запобігання виходу зі смуги руху активує рульове управління.
СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ
Система допомагає запобігати зіткнення з іншими транспортними засобами і пішоходами, сигналізуючи про це. А в разі відсутності дій водія система самостійно здійснює екстрене гальмування.
КОНТРОЛЬ «СЛІПИХ» ЗОН
Ви завжди можете бути спокійні при перестроюванні в іншу смугу руху: система розпізнає небезпеку в «сліпий» зоні і поверне автомобіль в вихідне положення, активуючи рульове управління чи, навпаки, застосувавши гальмування.
СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ наїзду на перешкоду ПРИ РУСІ ЗАДНІМ ХОДОМ
Система допомагає швидше реагувати на можливість зіткнення. Вона попереджає вас, якщо ви занадто близько під'їхали до іншого автомобілю або нерухомого об'єкту і допомагає уникнути зіткнення, задіявши гальма.

КОМФОРТ

Винятковий досвід керування

Відкрийте для себе набір інноваційних технологій, що полегшують процес водіння і допомагають вам відчувати себе на дорозі абсолютно впевнено.

Круїз контроль
Інтелектуальний круїз-контроль автоматично підтримує безпечну дистанцію до попереду автомобіля, що йде, пригальмовуючи і знову розганяючись, коли це необхідно, що дозволяє значно знизити втому водія.
                
Чудовий ОГЛЯД
Монітор кругового огляду дає виняткову впевненість при парковці. На дисплеї приладової панелі ви бачите віртуальну проекцію об'єктів навколо автомобіля з верхньої точки.
Адаптивна система головного освітлення
Адаптивна система переднього світла висвітлює дорогу не тільки попереду, але і навколо автомобіля. Вона також здатна освітити об'єкти поза прямою зони видимості завдяки фарам, що повертаються одночасно з поворотом керма.

ІНДИКАТОР ТИСКУ В ШИНАХ
Система контролю тиску в шинах дозволяє своєчасно відреагувати на можливу несправність в вашому автомобілі.


ПОЧНІТЬ ВАШУ ПОДОРОЖ

Продовжити знайомство з Новим Infiniti QX55
Автомобілі в наявності
Тест-драйв
Запис на сервіс
QX50
QX50
QX55
QX60
QX80

QX50
QX50
QX55
QX60
QX80
Ваша кредитна програма
  • 38 197 ₴
    В місяць
Класичний кредит
Виберіть параметри кредиту
Аванс
Термін Кредиту
Попередній розрахунок кредиту
Класичний кредит
Ціна автомобіля
Аванс
Термін Кредиту
Ставка по программе 
Ставка по программе 
Кредитная ставка по программе Infiniti Finance - это расчетная величина, которая достигается за счет предоставления клиенту специальной цены. В результате расходы клиента будут такими же, как если бы клиент взял кредит по указанной ставке годовых в ₴лях на приобретение автомобиля по рекомендованной розничной цене, действительной на дату приобретения автомобиля.
13,0 %
Ежемесячный платеж 
38 197 ₴
Сумма кредита 
1 678 747 ₴
Юридическая информация
Вы можете получить кредит по программе Infiniti Finance для приобретения автомобиля Infiniti на следующих условиях: максимальный срок кредита – 36 месяцев, первоначальный взнос – 60% от стоимости автомобиля, максимальная сумма кредита – 2 600 000 грн., процентная ставка – от 0,01% годовых, одноразовая комиссия банка за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита, комиссия за операции в Государственном реестре обременений движимого имущества – 750 грн. Реальная процентная ставка составляет от 13,52 % годовых (рассчитана исходя из срока кредитования 36 месяца по процентной ставке 0,01% годовых, первый взнос – 60% от стоимости авто, аннуитетный график погашения, страхование КАСКО – 5,83%, одноразовая комиссия за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита). Фактическое значение реальной годовой процентной ставки по кредиту будет зависеть от индивидуальных условий кредитования (суммы кредита, срока, специальных условий по продукту и т.д.). Кредит предоставляется в отделениях Банка по всей территории Украины, за исключением временно оккупированной территории АР Крым и зоны проведения военной операции под руководством Объединенных сил. Банк оставляет за собой право изменять условия кредитования. Подробные условия кредитования узнайте на сайте www.credit– agricole.ua или по телефону: 0800305555 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные, с мобильных телефонов – согласно тарифам операторов связи). Кредитует АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Лицензия НБУ №99 от 12.10.2011. Регистрационный №149 в Государственном реестре банков. Заказчиком рекламы кредитных услуг является АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Предложение действует на постоянной основе.