ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Відділ продажу
Відділ продажу
Відділ продажу додаткового обладнання та запасних частин
Відділ кредитування та страхування
Відділ по роботі з клієнтами
QX80

Технології та комфорт Infiniti QX80

QX80
Ціна від
3 217 200₴

Насолоджуйтеся функціями мультимедійної системи нового покоління, адаптивним комфортом для кожного пасажира, а також унікальними системами керування автомобілем.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ INFINITI INTOUCH ™

Мультимедійна система INFINITI InTouch ™ пропонує користувачеві покращений функціонал. На передній панелі розташовані два дисплея з високою роздільною здатністю. оновлена функція розпізнавання голосу тепер розуміє до 6000 голосових команд. Навігаційна система з функцією прогнозування набору тексту прискорює складання маршруту.

Новий кольоровий реконфігурований дисплей 7 дюймів на приладовій панелі

Показує поточний стан автомобіля під час поїздки і актуальну інформацію про маршруті.

Розумне дзеркало заднього виду

Безкомпромісної чіткості зображення в дзеркалі заднього виду більше не завадять ні пасажири, ні великий вантаж, ні навіть темрява. Залежно від умов видимості воно може миттєво перемикатися в режим РК-дисплея, транслюючи зображення з ширококутної камери з високою роздільною здатністю.

Дисплеї 7 і 8 дюймів

Дозволяють контролювати маршрут на верхньому екрані і мати доступ до систем і інтелектуальним помічникам INFINITI на нижньому - без необхідності перемикатися між додатками.

ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

Для водіїв, які вважають за краще налаштовувати динаміку автомобіля індивідуально, пропонується система вибору режимів водіння. Вона дозволяє встановити унікальне поєднання налаштувань двигуна, підвіски і рульового управління.

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ПРОСТІР

Водій ви або пасажир - це абсолютно не важливо, в салоні оновленого INFINITI QX80 ви будете відчувати себе однаково комфортно.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА


Розважальна система автомобіля створює в салоні три незалежних медіа-простору. для пасажирів другого ряду передбачено два 8-дюймових дисплея, щоб дивитися кіно, грати в ігри або слухати улюблену музику через бездротові навушники.

ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ СЛУХАЧІВ


Акустична преміальна аудіосистема BOSE® з 17 динаміками відтворює потужний професійний звук. Відчуйте себе на музичному концерті, не виходячи з салону вашого автомобіля.

КОМФОРТ ДЛЯ КОЖНОГО


Ми продумали всі деталі, щоб ви відчували себе комфортно в INFINITI QX80. Передні сидіння з функцією клімат-контролю і сидіння другого ряду з підігрівом створять для вас відчуття затишку, поза Залежно від погоди за вікном.

ІДЕАЛЬНИЙ МІКРОКЛІМАТ


Трьохзонний клімат-контроль з автоматичним режимом рециркуляції повітря і системою PlasmaClusterTM, яка очищає і іонізує повітря, дозволяє створити власну зону комфорту для кожного пасажира.

Абсолютна СВОБОДА


При складених сидіннях третього ряду багажник становить +1405 л, при складених сидіннях другого і третього рядів обсяг досягає 2694 л. Вам залишилося лише придумати, чим його наповнити.

Автомобілі в наявності
Тест-драйв
Запис на сервіс
QX50
QX50
QX55
QX60
QX80

QX50
QX50
QX55
QX60
QX80
Ваша кредитна програма
  • 38 197 ₴
    В місяць
Класичний кредит
Виберіть параметри кредиту
Аванс
Термін Кредиту
Попередній розрахунок кредиту
Класичний кредит
Ціна автомобіля
Аванс
Термін Кредиту
Ставка по программе 
Ставка по программе 
Кредитная ставка по программе Infiniti Finance - это расчетная величина, которая достигается за счет предоставления клиенту специальной цены. В результате расходы клиента будут такими же, как если бы клиент взял кредит по указанной ставке годовых в ₴лях на приобретение автомобиля по рекомендованной розничной цене, действительной на дату приобретения автомобиля.
13,0 %
Ежемесячный платеж 
38 197 ₴
Сумма кредита 
1 678 747 ₴
Юридическая информация
Вы можете получить кредит по программе Infiniti Finance для приобретения автомобиля Infiniti на следующих условиях: максимальный срок кредита – 36 месяцев, первоначальный взнос – 60% от стоимости автомобиля, максимальная сумма кредита – 2 600 000 грн., процентная ставка – от 0,01% годовых, одноразовая комиссия банка за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита, комиссия за операции в Государственном реестре обременений движимого имущества – 750 грн. Реальная процентная ставка составляет от 13,52 % годовых (рассчитана исходя из срока кредитования 36 месяца по процентной ставке 0,01% годовых, первый взнос – 60% от стоимости авто, аннуитетный график погашения, страхование КАСКО – 5,83%, одноразовая комиссия за выдачу кредита – 2,5% от суммы кредита). Фактическое значение реальной годовой процентной ставки по кредиту будет зависеть от индивидуальных условий кредитования (суммы кредита, срока, специальных условий по продукту и т.д.). Кредит предоставляется в отделениях Банка по всей территории Украины, за исключением временно оккупированной территории АР Крым и зоны проведения военной операции под руководством Объединенных сил. Банк оставляет за собой право изменять условия кредитования. Подробные условия кредитования узнайте на сайте www.credit– agricole.ua или по телефону: 0800305555 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные, с мобильных телефонов – согласно тарифам операторов связи). Кредитует АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Лицензия НБУ №99 от 12.10.2011. Регистрационный №149 в Государственном реестре банков. Заказчиком рекламы кредитных услуг является АО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК». Предложение действует на постоянной основе.